Pikieta przeciw bandyckiej gospodarki PZW- Inf. Zdjęcia Filmy

Witam, w dniu 26-04-2016r na ulicy Twardej w Warszawie odbyła się pikieta przecie bandyckiej gospodarce pzw. Niestety obecność wędkarzy była mizerna. Ja sam ze względu na prace nie mogłem tam być. Godziny otwarcia PZW nie są dostosowane do godziń dostępnych dla przeciętnego Kowalskiego. Mam nadzieje że na następnej pikiecie dzięki mocy internetu, prasy wędkarskiej czy telewizji obecność będzie o wiele większa. Ja sam postaram się tam być i nagrać dla was jakiś materiał VIDEO.

Zapraszam wszystkich do zainteresowania się wydarzeniem na facebooku. Na owej stronie z linku są udostępnione najciekawsze inf. oraz wiadomości z pierwszej ręki —> Pikieta na Twardej

A teraz zachęcam do obejrzenia filmików z linków, które przedstawiają waleczność polskich wędkarzy o nasze wody:

– Źródło TVN Warszawa —> Link

– Źródło fb —> Link

Pamiętajmy to od nas zależy czy kolejne pokolenia będą wiedziały jak wygląda dziki boleń czy sandacz. Musimy o to zadbać. Mam nadzieje że sprawa dostanie nagłosu a internauci nam w tym pomogą. A więc udostepnimy, komentujemy i jeszcze raz udostępniamy wszystko co związane z pikietą filmiki, zdjęcia czy posty. Musimy zrobić zamieszanie aby telewizja znalazła tu fajny i WAŻNY temat na materiał. Z tego co wiem gazety wędkarskie już są tym zainteresowane. A wiec nie poddajemy się.

Oprócz tego dzięki facebookowej stronie Panie, tu nie ma ryb mam przyjemność udostępnić na stronie kilka zdjęć z dzisiejszego dnia.

 Głównym celem pikiety jest:

………………………………….. …………………………………..

Autor /


Filip Podsiadły

Dodaj swoje komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

THE METHOD FEEDER

GRUNT

SPŁAWIK

Inline
Inline