Szybki wypad- zanęta, pellet do metody

Kolejny szybki wypad na komercje za mną. Tym razem ekstremalnie krótka sesja. Łowiłem około 2,5 godziny a dojście na łowisko z rozstawieniem i złożeniem gratów zajęło mi godzinę. Niestety dzisiaj rybki nie dopisały i chodziły w toni. Co nie jest wskazane podczas łowienia na metodę. Ryby poprzez ekstremalne temperatury i duchotę przed burzami spływały się przy tafli wody.Ale i tak pomimo to udało się wyskrobać jakiś efekt.

Na łowisko dotarłem dokładnie pod samo zamknięcie. A na dodatek podczas rozkładania gratów zaczęło grzmieć i błyskać się. W sumie przez przez 2,5 godziny z hakiem udało mi się złowić 2 karpie i 4 leszcze. A do tego jeden hol zaciętego karpia spierdzieliłem. Jeśli chodzi o sprzęt to użyłem jednej wędki schimano Bast Master cx medium feeder 3,65m na którą założyłem podajnik od drennana na żyłce głównej 0,25. Jeśli chodzi o przynęty to tym razem łowiłem na małe dambelsy od drennana i mini kulki od sonubaitsa.

Jeśli chodzi o zanętę to tym razem moją mieszankę skonstruowałem z czterech produktów czyli:

– Pelletu dynamite baits xl carp 2mm

– Sonubaits feede pellet f1

– Lorpio micro basic 1,5mm

– lorpio crasch pellet

Plus do tego ostatnio kupiłem barwnik do pelletu w kolorze czerwonym. Więc byłem ciekawy jak działa dlatego sypnąłem go trochę.I trochę przesadziłem ale rybką jak widać to nie przeszkadzało.

Wszystkie te składniki oddzielnie namoczyłem w małych kuwetach i gdy zdążyły się namoczyć wszystko razem wsypałem do wiadra i lekko pomieszałem aby równo się rozprowadziło i pomieszało. A do tego dodałem wcześniej wspomniany barwnik.

Autor /


Filip Podsiadły

Dodaj swoje komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

THE METHOD FEEDER

GRUNT

SPŁAWIK

Inline
Inline