Plecionka Max Aramid Stell- przyponowy bubel

Cześć, dzisiaj chciałbym przedstawić Wam jeden z produktów firmy Max na które warto uważać. Dokładnie chodzi o plecionkę Max Aramid Stell którą niedawno nabyłem w dwóch średnicach 0,08 i 0,10mm.

Według opisu producenta i tu cytaty materiał jest niezwykle miękki posiada właściwości anty-splątaniowe. Producent twierdzi że plecionka Max Aramid Stell świetnie nadaje się do przywieszek, jako boczny trok oraz przypon karpiowy. Przeczytawszy opis oraz kilka opini na jednym ze sklepów internetowych. Pomyślałem że warto będzie przetestować tą plecionkę i wypełnić swoje pudełka z przyponami do metody. Niestety plecionkę zamówiłem przez internet i nie miałem okazji obejrzeć jej na żywo. (Specjalnie nie piszę w jakim sklepie czytałem pozytywną opinie i komentarze na temat tej plecionki, w których własnie pisało że idealnie nadaje się do przyponów karpiowych, ponieważ nie chcę psuć komuś opini przez jakiś przypadkowych internautów którzy wypisują pierdy). 


Ogólnie z zakupu jestem bardzo zawiedziony, plecionka całkowicie nie spełnia moich wymogów o które mi chodziło. Dodatkowo jej cena jest stosunkowo wysoka. Ponieważ za 5m musimy zapłacić około 10-12zł. Po prostu śmiech na sali.


Plecionka o średnicy 0,08 i 0,10mm (takie zdobyłem) z pewnością nie cechuje się niezwykłą miękkością. Na dodatek ma dużą pamięć na odkształcenia. Co oznacza że przy lekkim zgięciu plecionka zagina się i zniekształca. Podczas delikatnego zawiązania przyponu do metody. W którym wykonuje się dosłownie dwa proste węzły. Plecionka wyglądała w przenośni jak kłak wełny. A producent wyraźnie podkreśla że plecionka posiada właściwości anty-splątaniowe. Tak na prawdę to właśnie te splątania działają na jej niekorzyść. 

Myślę że takie zachowania producentów powinny być potempiane. Ponieważ nie możemy robić sie w balona i płacić ciężkie pieniądze za jakiś bubel NIEZGODNY z opisem producenta. Nie chcę już się rozpisywać co do jakości tego produktu. Fotki mówią same za siebie. Pokrótce do przyponów karpiowych przywieszek do bocznego troka odradzam. I oczywiście nie byłbym sobą jakbym nie skontaktował się z firmą Max i poinformuje ją jak podchodzą do swoich klientów i w jaki sposób opisują Swoje produkty. Możliwe że trafiłem na jakąś trefną partie. Ponieważ to co z tą plecionką sie dzieje to jakieś nieporozumienia.

Ps. Morał jest jeden przy zakupach uważajcie na zakłamane opisy oraz komentarze i opinie. A szczególnie na to drugie.

Autor /


Filip Podsiadły

Dodaj swoje komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

THE METHOD FEEDER

GRUNT

SPŁAWIK

Inline
Inline