Łowienie leszczy/płoci jesienią+ FILM

Cześć dzisiaj zapraszam Was do przeczytania wpisu oraz obejrzenia filmu z weekendowego wypadu na Kanał Żerański. W poszukiwaniu płoci oraz leszczy. Zapraszam i mam nadzieje że Wam się spodoba.

11 listopada pojechałem nad kanał zobaczyć czy coś dzieje się nad wodą. O czym możecie przeczytać Tutaj. Co ciekawe udało mi się złapać pare rybek.  Trafił się nawet jeden karpik. A wiec szybki telefon do Tomka z kanału Wędkarski Challange i już umawiamy się na następny dzień na szybki wypadzik z kamerą. Tomek wpadł na pomysł nagrania challange o tytule złowić co najmniej 8kg ryb metodą feeder. Dodam że wynik ten mieliśmy uzyskać wspólnymi siłami przez pare godzin łowienia. A wiec sprawa niby prosta. Ale jak okazało się to nie aż takie łatwe zadanie ponieważ ryby tego dnia nie chciały współpracować.

Ja docelowo nastawiałem się na same płocie i to te większe 30cm plus. Tomek natomiast liczył na leszcze którymi chciał uzyskać duży wyniki. I co ciekawe pomimo oddzielnych zanęt z przeznaczeniem na konkretne ryby nie udało nam sie tego uzyskać. Tomek łapał praktycznie same płocie na które ja chciałem się nastawić natomiast ja ciągnąłem same leszcze. A co ciekawe stanowiskami byliśmy oddzieleni o dosłownie 2m.

Mam tylko nadzieje że takich wypadów zaliczymy jeszcze kilka i rybki bardziej dopiszą. Bo w ostatnim czasie wszystkie wspólne wypady z kamerą nie przyniosły dobrych efektów. Co prawda kanał jest wodą chimeryczną a my do tego wypadu szczegulnie się nie przygotowywaliśmy. Nie mieliśmy jokersa ani ochotki. Ale i tak pomimo to udało się skusić pare rybek. Ale o wszystkim dowiecie się oglądając poniższy Film produkcji Tomka.

Zapraszam do subskrybowania kanału, lajkowania FanPage i zaglądania na stronę Tomka:

Kanał YT —> https://www.youtube.com/channel/UC7PfIKcpXNKgviA0x3eTK4w

Fan Page na FB —> https://www.facebook.com/wedkarskichallenge/?fref=ts

Strona www —> http://wedkarskichallenge.pl/

Autor /


Filip Podsiadły

Dodaj swoje komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

THE METHOD FEEDER

GRUNT

SPŁAWIK

Inline
Inline